Kreatywnie, inspirująco, na bieżąco. . .
Napisane przez admin on 28-04-2016 10:20 | 254 czytań
Kreatywnie, inspirująco, na bieżąco. . .Dołączenie do społeczności SElfie+ to nie tylko okazja do zaprezentowania najciekawszych relacji z działań projektowych, ale wymiana doświadczeń i dobrych praktyk, inspiracja dla instytucji działających w obszarze edukacji szkolnej, a także doskonała zabawa połączona z uczeniem się.

Publikując zdjęcie na Platformie Selfie+, należy przypisać je do jednej z 2 kategorii:

Mobility Project SElfie+ (fotografia obrazująca zagraniczne działania projektowe)
Local Leader SElfie+ (fotografia obrazująca lokalne działania projektowe w kraju)

Publikując materiał filmowy przedstawiający beneficjenta oraz realizowany przez niego projekt należy wybrać kategorie Meet Me SElfie+ .

Materiały publikowane na platformie muszą spełnić odpowiednie wymagania techniczne. Zdjęcia należy publikować w formacie JPG, a ich wielkość nie powinna przekraczać 1 MB. Do zdjęcia należy dołączyć krótki opis – maksymalnie 500 znaków.

Filmy należy natomiast zamieścić w zewnętrznych serwisach: Youtube lub Vimeo, a linki do nich opublikować na platformie. Film może trwać maksymalnie 2 minuty.

Warunkiem korzystanie z platfory SElfie+ jest zapoznanie się i zaakceptowanie Regulaminu korzystania z Platformy SElfie+.

Zachęcamy do chwalenia się projektami w sposób kreatywny i twórczy!