XVI Regionalny Dzień Sportu
Napisane przez admin on 08-06-2016 14:03 | 436 czytań
XVI Regionalny Dzień SportuSportowe wydarzenie rozpoczęło się pokazem karate pod kierunkiem pana Sławomira Kłosińskiego nauczyciela wychowania fizycznego Zespołu Szkół w Chełmży. Zaraz po nim uczniowie i nauczyciele wykonali układ podczas ćwiczeń aerobiku przy rytmicznej muzyce. Uczniowie mieli okazje sprawdzić swoje umiejętności w następujących konkurencjach: skok w dal, piłka koszykowa i nożna. Dużym zainteresowaniem cieszyła się rywalizacja w skokach na skakance, wyciskanie sztangi i zawody na orbitreku oraz ergometrze wioślarskim.
Na zakończenie wszyscy uczestnicy zregenerowali swoje siły grochówką przygotowaną przez naszych uczniów pod kierunkiem pana Jacka Murawskiego. W czasie całej imprezy uczniowie mogli także degustować „zdrową żywność”, co licznie czynili.

zobacz zdjęcia - XVI Regionalny Dzień Sportu...>>>