Seminarium kontaktowe „DEVELOP2GETHER”
Napisane przez admin on 22-10-2015 11:15 | 293 czytań
Seminarium kontaktowe „DEVELOP2GETHER”Głównym celem seminarium było poznanie litewskich organizacji, wymiana informacji i doświadczeń dotyczących młodzieżowych projektów międzynarodowych oraz rozwijanie umiejętności zarządzania projektem.
Udział w seminarium pozwolił naszej szkole znaleźć partnera projektu
z NGO- organizacji pozarządowej (STUPA), mającej swą siedzibę w miejscowości Zapyskis (http://www.zapyskis.lt/ , powiat kowelski.

Seminarium Develop2gether

Pokaz wystawy "Przyjaźń, edukacja, wspólna historia" odbył się 13 października 2015 r. w Galerii Zachęta w Warszawie podczas polsko-litewskiego spotkania młodzieży. Otworzyli go przewodniczący Komitetu Funduszu: ze strony polskiej Urszula Martynowicz, dyrektor Departamentu Strategii i Współpracy Międzynarodowej w Ministerstwie Edukacji Narodowej, a ze strony litewskiej Justas Pankauskas, radca premiera Republiki Litewskiej. Wśród zaproszonych gości znaleźli się członkowie Komitetu Funduszu, uczestnicy seminarium „Develop2gether”, dotychczasowi beneficjenci Funduszu oraz inni zaprzyjaźnieni z Funduszem goście.