„Gdyby Cię nie było…”
Napisane przez admin on 25-02-2016 10:40 | 351 czytań
„Gdyby Cię nie było…”Występ walentynkowy odbywał się w szkole po raz ósmy. Jak wszystkie poprzednie, został poprzedzony sesją zdjęciową. Zdjęcia wykonane zostały w Hotelu Imperium, zrealizowała je absolwentka naszej szkoły – Dominika Szwugier. Po raz pierwszy program został wzbogacony o realizacje filmowe, przygotowane przez uczestników, wyreżyserowane przez Adriana Lewandowskiego, ucznia klasy II A. W dniu występu aula szkoły została tradycyjnie wypełniona po brzegi. Interpretacja szkolnych artystów bardzo spodobała się licznie zgromadzonej publiczności. Młodzież została nagrodzona gromkimi brawami oraz gratulacjami. Tradycją szkolnych przedstawień walentynkowych są wspólne występy uczniów i absolwentów szkoły, którzy chętnie do niej wracają, dzieląc się swoim doświadczeniem i talentami. W programie udział wzięli uczniowie: Kornelia Siebert, Sandra Olszewska, Otylia Wiaderna, Klaudia Wonatowska, Julia Szymeczko, Jesica Walecka, Mateusz Kręciszewski, Adrian Lewandowski, Jakub Kruk, Filip Grupa, Łukasz Nowacki, Dominik Rajewski, Mateusz Siemieniecki i Juliusz Sawicki. Absolwenci: Angelika Siwak, Emilia Wichnowska, Robert Wąsik, Jędrzej Urbański, Paweł Załęcki i Maciej Wiśniewski. Dekoracje wykonały uczennice klasy III AM: Lena Przybyszewska i Paulina Kwiatkowska. Na scenie pomagał: Dawid Juchtowski. Pracowaliśmy pod kierunkiem pani Moniki Danielskiej.

zobacz zdjęcia - „Gdyby Cię nie było…”>>>