Praca szkoły
Napisane przez admin on 26-04-2018 10:36 | 8 czytań
Praca szkołyW dniu 27.04.2018 r. (piątek) ze względu na zakończenie roku szkolnego kl. III i VI semestru:

1 – 5 godz. lekcyjna zgodnie z planem
12.15 – sesja fotograficzna dla absolwentów
13.00 – uroczyste zakończenie roku klas III i VI semestru
Napisane przez admin on 25-04-2018 17:37 | 74 czytań
Seminarium kontaktowe – Celebrating Cultural Diversity Through Digital Literacy in eTwinningautor: Irena Szydłowska

Międzynarodowe seminarium kontaktowe zorganizowane zostało przez maltańskie biuro eTwinning w dniach 19-21 kwietnia 2018 na Malcie. Spotkanie skierowane było do nauczycieli każdej specjalności, a językiem komunikacji był angielski.
Z wizytą w Marcus Design
Napisane przez admin on 23-04-2018 11:57 | 24 czytań
Z wizytą w  Marcus  Designautor: Anna Borowicz

O zawodzie stolarza, tapicera, szwacza czy krawcowej rozmawialiśmy z pracownikami chełmżyńskiej stolarni. Interesowały nas również kwestie zatrudnienia np. praca na wakacje. Maszyny, zapach drewna i prawdziwej skóry pozostaną na długo w naszej pamięci.

Zobacz zdjęcia - Z wizytą w Marcus Design...>>>
Klasy 7 w ZSP w Chełmży
Napisane przez admin on 23-04-2018 11:51 | 20 czytań
Klasy 7 w ZSP w Chełmżyautor: Anna Borowicz

Duże zamieszanie było w szkole w minioną środę. Wszystko przez wizytę uczniów klas siódmych. Nasi młodsi koledzy postanowili zobaczyć jak wygląda nauka w naszej szkole. Uczestniczyli w zajęciach matematyczno – informatycznych, biologii, języka polskiego, języka angielskiego, gastronomicznych. Z pedagogiem szkolnym zagrali w grę poświęconą tematyce bezpieczeństwa w sieci.

Zobacz zdjęcia - Klasy 7 w ZSP w Chełmży...>>>
Zmiana planu
Drzwi Otwarte w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Chełmży
Napisane przez admin on 13-04-2018 13:12 | 15 czytań
Drzwi Otwarte w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Chełmży
Giełda Szkół w Łysomicach
Napisane przez admin on 11-04-2018 15:38 | 22 czytań
Giełda Szkół w Łysomicachautor: Anna Borowicz

Jak co roku zachęcaliśmy gimnazjalistów do nauki w naszej szkole podczas Giełdy Szkół w Łysomicach.

Zobacz zdjęcia - Giełda Szkół w Łysomicach...>>>
Sekretariat dla słuchaczy
Napisane przez admin on 11-04-2018 12:55 | 6 czytań
Sekretariat dla słuchaczy
UWAGA !

ZMIANA !

W dniu 14.04.2018 r. (sobota) czynny będzie sekretariat dla słuchaczy szkół dla dorosłych w godz. od 09:00 do 11:00.
Koło historyczne
Napisane przez admin on 27-03-2018 11:41 | 63 czytań
Koło historyczneautor: Ryszard Imiela

W środę, 21 marca, uczniowie koła historycznego brali udział w "Dniach Otwartych" Wydziału Historii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Zapoczątkowaliśmy w ten sposób udział w programie współpracy z uczelnią. Aby rozszerzyć nasze zainteresowania historyczne, skorzystaliśmy z możliwości odwiedzenia Instytutu Archeologii UMK. Uczniowie brali udział w następujących zajęciach – zajęcia warsztatowe zatytułowane - Ile ma lat? Datowanie w archeologii / Jak dawniej bywało? i Małe i duże, rzecz o zabytkach archeologicznych / Jak dawniej bywało?
Policja vs uczniowie
Napisane przez admin on 27-03-2018 11:28 | 24 czytań
Policja vs uczniowie
Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Chełmży na wymianie w Rumunii
Napisane przez admin on 27-03-2018 11:13 | 170 czytań
Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Chełmży  na wymianie w Rumuniiautor: Irena Szydłowska

Kontynuując szkolne cykliczne wymiany międzynarodowe w ramach programu Erasmus+, w celu poszerzania wiedzy i rozwijania kompetencji kluczowych uczniów poprzez kontakty z jak najszerszym wachlarzem kulturowych inspiracji, w marcu beneficjenci programu " Skills for Life" mieli okazję odwiedzić swoich rówieśników w Rumunii.