Drzwi Otwarte dla uczniów szkół gimnazjalnych...
Napisane przez admin on 23-05-2016 12:16 | 397 czytań
Drzwi Otwarte dla uczniów szkół gimnazjalnych...Dla przyszłych uczniów przygotowano krótki program artystyczny oraz film promujący szkołę. Podczas zwiedzania szkoły na młodzież czekało wiele atrakcji. Dużym powodzeniem cieszyły się: stoisko z wypiekami kulinarnymi - przygotowane przez uczniów zasadniczej szkoły zawodowej oraz zajęcia ruchowe w szkolnej siłowni. Pozytywne emocje wzbudziły zajęcia plastyczne. Młodzież miała możliwość, nie tylko zapoznania się z dziełami naszych uczniów, ale również sama spróbować własnych sił w tej dziedzinie. Gimnazjaliści pod opieką uczniów klas starszych mieli również okazję poznać pracownię chemiczną, językową i informatyczną. Dla osób, które chcą zdobyć zawód był to także czas owocnych spotkań z pracodawcami. „Drzwi otwarte” były więc niepowtarzalną okazją do spotkania z dyrekcją naszej szkoły, zespołem uczącym, pedagogami szkolnymi i doradcą zawodowym. Wszystkim gimnazjalistom serdecznie dziękujemy za przybycie.
Do zobaczenia we wrześniu!

zobacz zdjęcia - Drzwi Otwarte dla uczniów szkół gimnazjalnych...>>>