Projekt „Spełnimy Twoje zawodowe marzenia”
Napisane przez admin on 13-06-2018 08:00 | 214 czytań
Projekt „Spełnimy Twoje zawodowe marzenia”Realizatorami projektu są Miasto Bydgoszcz, Powiat Bydgoski, Miasto Toruń oraz Powiat Toruński. Bezpośrednią realizacją zadań w projekcie na terenie Powiatu Toruńskiego zajmuje się Zespół Szkół, Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gronowie, a punkty iformacyjno-rekrutacyjne znajdują się w: Gronowie - Zespół Szkół, Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gronowie oraz w Chełmży – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Chełmży i Zespół Szkół im. Unii Europejskiej w Chełmży.
Wsparcie w działaniach mających na celu upowszechnianie informacji nt. projektu zadeklarowały Miasto Chełmża, Gmina Chełmża, Gmina Łysomice i Gmina Łubianka. Podczas inauguracji projektu zostały podpisane przez pana Andrzeja Siemianowskiego - Wicestarostę Powiatu Toruńskiego, pana Marka Kuffla - Zastępcę Burmistrza Miasta Chełmży i pana Jacka Czarneckiego – Wójta Gminy Chełmża listy intencyjne dotyczące wspólnej promocji działań projektowych.

Informacji na temat projektu udziela:

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Chełmży
ul. Hallera 23,